Poptávky – Praha

Poptávky po spolupráci z konference Profesionálové v Praze (středa 11. června 2014)

Fénix Factory


FénixFactory je nově vznikající organizace, která uvítá pomoc všeho druhu. Především pak s tvorbou loga a webových stránek. Celou prezentaci naleznete na SlideShare. Kontaktní osoba: Tereza Roznerová, žt.roznerova@gmail.com.

Otevřená společnost

Organizace s patnáctiletou tradicí hledá schopného profesionála především z oblasti rozvoje lidských zdrojů či CSR. Celou prezentaci naleznete na SlideShare. Kontaktní osoba: Hedviga Hejduková, hedviga.hejdukova@osops.cz.

Open House Praha

Organizace hledá dva krátkodobé spolupracovníky. Prvního v oblasti IT pro tvorbu databáze, druhého pro koordinaci dobrovolníků během festivalu. Celou prezentaci naleznete na SlideShare. Kontaktní osoba: Michal Tošovský, michal.tosovsky@osops.cz.

Integrační centrum Praha

Centrum hledá spolupráci s odborníkem na fundraising a PR. Celou prezentaci naleznete na SlideShare. Kontaktní osoba: Vanda Černohorská, praha13@icpraha.com.

Fair&Bio

Pražírna hledá spolupracovníky na programování a také na konzultace v oblasti marketingu. Celou prezentaci naleznete na SlideShare. Kontaktní osoba: Martin Třešňák, prazirna@fair-bio.cz.

Hnutí Brontosaurus 

Brontosauři hledají spolupráci v oblasti analýzy webu, web designu a SEO optimalizace. Celou prezentaci naleznete na SlideShare. Kontaktní osoba: Lukáš Linha, lukas.linha@gmail.com.

Spolek EDDA

V EDDA hledají ke spolupráci kouče, finančního manažera a pak také poradce pro oblast strategického plánování. Celou prezentaci naleznete na SlideShare. Kontaktní osoba: Ivana Hrubá, mail@edda-chrudim.cz.

Dobrotety

Dobrotety hledají spolupráci s grafiky, PR odborníky, obchodníky a copywritery. Celou prezentaci naleznete na SlideShare. Kontaktní osoba: Hana Kalábová, hanka@dobrotety.cz.

Gaudia proti rakovině

Organizace hledá schopného marketingového mága se zaměřením na Public Relations. Celou prezentaci naleznete na SlideShare. Kontaktní osoba: Olga Kunertová, kunertova@gaudiaprotirakovine.cz.

ASNEP

Organizace hledá schopného manažera v oblasti řízení a rozvoje organizace. Ideálně skrze program Rok jinak Nadace Vodafone. Celou prezentaci naleznete na SlideShare. Kontaktní osoba: Marie Doležalová, reditelka.asnep@gmail.com.